Project Description

כאבי ראש ומיגרנות

כל אדם שני סבלאחד מכל שני אנשים מכאב ראש במהלך השנה האחרונה. בעוד שמדובר בתופעה נורמלית, יש מי שכאבי הראש או המיגרנות פוגעים באיכות חייהם וגורמים להם לסבל. כאן המומחים שלנו נכנסים לתמונה, עם טיפול קצר מועד, אפקטיבי וטבעי
אחת מהתלונות הנפוצות ביותר שרופאים מקבלים היא על כאבי ראש, אך מדובר בבעיה שכיחה, שבדרך כלל נפתרת מעצמה.
רבים נוטים לבלבל בין כאבי ראש למיגרנות. אז מה ההבדלים? במיגרנה האדם סובל מתסמינים של תחושת כאב פועם חמור באזור אחד בראש, לרוב בשילוב עם בחילה, הקאות ורגישות יתר לאור ולצלילים.
התקפי מיגרנה עלולים להוביל לכאב ראש חמור לטווח הארוך ולהיות חמורים עד כדי שהפתרון היחידי הוא לשכב במקום חשוך ושקט. המיגרנה לא רק גורמת לסבל, אלא פוגעת באיכות החיים וביכולת של הסובלים ממנה לנהל שגרת יום תקינה.

טיפול בכאבי ראש ומיגרנות
בין אם אתם סובלים מכאבי ראש או מיגרנות, סביר להניח שכבר ניסיתם תרופות שונות להקלה על הכאב, ובכל זאת הגעתם לכאן. אם אתם מחפשים פתרון טבעי לבעיה או שהתרופות לא מספקות פתרון טוב מספיק למצב שלכם, חשוב לנו שתדעו שבמרפאת מד באלאנס אנחנו יודעים לשפר את המצב באופן טבעי.
במרפאה פועלת קליניקה לטיפול בכאב, בהדרכתו של איגור רמניק שביצע מאות ניתוחים ולימד סטודנטים ורופאים מנתחים; אנו פועלים לפי שיטה ייחודית לטיפול במיגרנות. המטרה בטיפול היא לא רק להיפטר מהכאב שקיים, אלא להפחית את הישנות התקפי המיגרנה ולבסס שגרה נטולת כאב ונעימה. אנו משלבים בין כמה טכניקות ומכשירים מתקדמים, על מנת לשפר את מצבו של המטופל:
• טיפול פיזיותרפי מורכב: אנו עובדים עם ציוד חדיש לטיפול פיזיותרפי. המומחים שלנו משלבים שלל טכניקות כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר: אלקטרופורזה, דרנזוליזציה, גלוון, אלקטרותרפיה, טיפול באמפליפס ועוד. העובדה שהטיפול הפיזיותרפי משולב בטכניקות ריפוי נוספות מעצים אותן ומעניק למטופלים תוצאות מעולות.
• ניקוז לימפתי: עיסוי ניקוז לימפה משפר את לימפה וזרימת הדם במוח, ומפחית נפיחות וגודש ורידי.
• זריקות גז – קרבוקסתרפיה: על אף השם המרתיע, מדובר בטכניקה מוכחת ויעילה; הזרקה תת-עורית של פחמן דו חמצני מסייעת להפחתת הכאב, לשיפור זרימת הדם ומיקרוצירקולציה של המוח.
• משיכה של עמוד השדרה הצווארי: הטכניקה הטיפולית הזו מפחיתה את הדחיסה של שורשי העצב וכלי הדם, מגדילה את אספקת הדם למוח.
• דיקור מתקדם בהתאמה אישית : רבים שסובלים ממיגרנות או כאבי ראש מתנסים בדיקור, המרפאה שלנו הדיקור פועל בצורה מדויקת באמצעות הפעלת נקודות פעילות ביולוגית. הדיקור משפיע על הגורמים למיגרנה ומבטל את הסבל. בנוסף, המומחים שלנו משתמשים גם באלקטרופונקטורה ובמגנטופרקטורה בשילוב עם סו-ג'וק ודיקור אוריקולרי שמקלים על הכאב. סוגי דיקור שונים מתאימים לכאבים שונים, בהתאם למקור המיגרנה.
• טיפול מגנטי – טיפול בעל השפעות משככות כאבים, מתרופות, תרופות הרגעה ואנטי דלקתיות.
• טיפול בלייזר – ממריץ את שיקום רקמות העצבים וכלי הדם.
• טיפול ידני – עיסוי טיפולי וקינזיותרפיה, המכוונת לעמוד השדרה הצווארי, מסייעים להעלים כאבי ראש.
• מזותרפיה בשילוב תרופות הומיאופתיות: זוהי שיטה בטוחה להפגת כאבים במיגרנות.
במד באלאנס מרכיבים לכל מטופל תוכנית שיקום אינדיבידואלית (וקצרה !)שפותחה על ידי מומחים מובילים., הסינרגיה המתקיימת בין, ציוד ייחודי לבין וניסיון רב של צוות המרפאה מאפשריםת לנו לומר בביטחון, שהפנייה למרפאה תהיהעשויה להיות הצעד שיכול לשנות שישנה את חייך, ולהעניק לך את החופש לעשות כל דבר, ללא חשש מכאב.

נעים להכיר את הזרקות הגז – התמחות ייחודית של המרפאה
אנו משלבים בטיפולים הזרקות Co2 על מנת להרחיב את כלי הדם ולשפר את זרימת החמצן בגוף ולהקל על כאבי גב קשים. מדובר בהתמחות ייחודית שד"ר רמניק, מצוות המומחים של המרפאה, נחשב לאחד המובילים בה בארץ.